samizade1

ملاقات اعضاء موسسه خیریه پیام امید با مهندس سمیع زاده

بی شک موسسه خیریه پیام امید تا کنون با کمک همیاران همیشگی و بزرگوار خویش توانسته است تا کنون به اهداف خود رسیده و امیدوار است در آینده نیز با کمک چنین بزرگوارانی در راستای رسالت خویش که همانا کمک به هم‌نوع خویش می‌باشد، قدم بردارد.

دیدار تنی چند از اعضای هیات مدیره موسسه خیریه پیام امید با جناب آقای مهندس رامین سمیع زاده یاور همیشگی پیام امید…

در این دیدار که در روز دوشنبه مورخ 26 فروردین ماه 1392 در محل شرکت نیروانا، برگزار گردید . در ابتدا ضمن تقدیر و تشکر از جناب اقای مهندس سمیع زاده به پاس همکاریهای صمیمانه با موسسه خیریه پیام امید، جناب آقای امیر حسین صانعی مسئول روابط عمومی موسسه  در شروع این دیدارگزارشی از روند فعالیت های موسسه خیریه پیام امید در خلال 3 نمایشگاه برگزار شده توسط شرکت نمایشگاهی ایراندکس ارایه و در ادامه جناب آقای مجید بیگی مسئول گروه قلک موسسه آمارهای بدست آمده را به سمع ایشان رساندند .

در ادامه مهندس سمیع زاده نظرات و پیشنهادات خود را پیرامون نحوه تغییر نگرش موسسات خیریه در نوع درآمدزایی و تامین منابع مالی مورد نیاز خود پرداختند .

وی در ادامه خطاب به پیام امیدی های حاظر افزود : در سال پیشرو جلساتی تنظیم گردد تا ارتباط ایشان بعنوان یاور همیشگی موسسه در سال جدید افزایش یابد.

لینک اصلی:http://www.payamomid.com/fa/news/129-samizade.html

payamomid

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>