irana

مصاحبه با خبرگزاری ایرانا

نمایشگاه دکولایت در مسیر حماسه اقتصادی- خبرگزاری ایرانا

تهران – دومین نمایشگاه دکولایت که از امروز شنبه چهارم آبان ماه با حضور “محمد ترکان” مشاور ارشد رئیس جمهوری به طور رسمی در بازار مبل شماره 3 یافت آباد گشایش یافت، از آن به عنوان نمایشگاهی در مسیر حماسه اقتصادی یاد می شود .

به گزارش روز شنبه ایرنا از ستاد خبری نمایشگاه، در این راستا ˈرامین سمیع زادهˈ عضو هیات مدیره و دبیر انجمن صنفی مبلمان و دکوراسیون در مراسم گشایش دکولایت 92 گفت: این نمایشگاه از 4 لغایت 10 آبان ماه از ساعت 10 صبح الی 8 شب پذیرای حضور علاقه مندان خواهد بود .

وی با اشاره به اهداف بر پایی این نمایشگاه در سال حماسه سیاسی و اقتصادی تصریح کرد: این نمایشگاه با شرایط و امکاناتی بسیار مناسب با هدف ارتقاء توان تولید کنندگان داخلی و امکان رقابت با محصولات وارداتی با حضور نام های برتر این حوزه برگزار می شود .

سمیع زاده ادامه داد: همزمان با برگزاری این نمایشگاه از روز شنبه تا سه شنبه هفتم آبان ماه سمینارهای آموزشی رایگان در زمینه های مرتبط با عنوان نمایشگاه در حوزه هایی چون هم افزایی فرم و عملکرد در طراحی روشنایی ها، طراحی داخلی و دکوراسیون هتل ها، اصول و استانداردها در طراحی آشپزخانه، شیوه های افزایش فروش و موارد مشابه برگزار می شود .

به گفته وی، طی روزهای پنجشنبه و جمعه 9 و10 آبان ماه نیز مسابقه دو روزه طراحی و ساخت روشنایی با حضور 30 تیم چهار نفره از دانشجویان طراحی صنعتی برگزار می شود که نهایتا هیات داوران پس از داوری تیم های برگزیده اول تا سوم را معرفی و جوایز ارزشمندی به آنان تعلق می گیرد .

مدیر نمایشگاه در خصوص ویژگی های این نمایشگاه گفت: از جمله ویژگی های این نمایشگاه مشارکت کنندگان آن هستند که قابلیت فروش و تحویل اجناس در زمان مناسب، قیمت مناسب و تیراژ بالا را دارا هستند، لذا مخاطبین این نمایشگاه را طیف گسترده ای شامل هتل سازان و هتلداران، انبوه سازان، مهندسین مشاور، آرشیتکتها و نیز خانواده ها تشکیل می دهند و در همین راستا کلیه تمهیدات و پیش بینی های لازم جهت پذیرایی و ارائه خدمات شایسته به ایشان برنامه ریزی شده است .

گفتنی است؛ علاوه بر حاضرین در سمینارها، کلیه علاقه مندان در سراسر دنیا می توانند سمینارهای مورد نظر خود را از طریق سایت انجمن صنفی مبلمان و دکوراسیون به شکل زنده و مستقیم مشاهده نمایند

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>