mojnews

مصاحبه با خبرگزاری موج

به گزارش خبرگزاری موج، رامین سمیع‌زاده دبیر انجمن صنفی مبل ایران، با بیان این مطلب و با اشاره به احتمال زیاد افزایش نرخ مبلمان پس از پایان دوره‌ نمایشگاه، گفت: در این نمایشگاه 100 برند برتر مبلمان ایران غرفه دارند و علاوه بر برندهای داخلی به چند برند وارداتی نیز غرفه تعلق گرفته تا فضای رقابتی حفظ شود و مردم شاهد رشد محصولات داخلی در مقایسه با کالای وارداتی باشند.
وی با تاکید بر این‌که در صنعت مبلمان از نظر تولید و طراحی در مبلمان به بلوغ رسیده‌ایم، اما از لحاظ نرم‌افزاری نیاز به آموزش است، اظهار داشت: در حوزه‌ فروش، ICT و نیروی انسانی نیاز به آموزش داریم، بنابراین انجمن صنفی مبلمان و دکوراسیون با همکاری دانشگاه جامع علمی کاربردی دانشکده‌ای در راستای ارتقای سطح اطلاعات دایر کرده است که بیش از هزار دانشجو دارد.
سمیع‌زاده با تاکید بر ابزار‌ رفاهی تدارک دیده شده برای بازدید‌کنندگان از نمایشگاه مبل در بازار مبل شماره سه تصریح کرد: بازار مبل شماره سه مدرن‌ترین بازار نه تنها در سطح مبلمان، بلکه در تمام حوزه‌هاست. بازدید‌کنندگان می‌توانند از شرایط رفاهی چون پارکینگ، رستوران و کافی‌شاپ مدرن، پله برقی و آسانسور و سمینارهای آموزشی که در حاشیه‌ نمایشگاه و به صورت رایگان برگزار می‌شود، استفاده کنند.
وی با اشاره به برگزاری سمینارهای آموزشی در حاشیه‌ نمایشگاه مبل تاکید کرد: شرکت در سمینار‌های آموزشی نمایشگاه مبل که به صورت رایگان برگزار می‌شود، برای عموم بازدید‌کنندگان آزاد است و در پایان سمینار به شرکت‌کنندگان گواهی معتبر از سوی انجمن مبلمان و دکوراسیون، ایراندکس و آکادمی فرامعمار داده می‌شود.
وی افزود: سمینارهای آموزشی انجمن مبلمان و دکوراسیون درباره‌ معماری داخلی، دکوراسیون منزل، چیدمان مبلمان و مسائل مربوط به مبلمان و دکوراسیون است.
دومین نمایشگاه برترین‌های مبلمان خانگی و دکوراسیون (هدکس 2012) از دهم دی‌ماه تا 16‌ماه جاری دایر است و بازدید‌کنندگان می‌توانند از ساعت هشت صبح تا 22 به بازار مبل شماره سه یافت‌آباد مراجعه کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>