isna-logo

مصاحبه با خبرگزاری ایسنا

ترکان در مراسم گشایش دومین نمایشگاه دکولایت: ایسنا

دولت با واقعی کردن کردن نرخ ارز از تولید حمایت می‌کند

رامین سمیع زاده، عضو هیئت مدیره و دبیر انجمن صنفی مبلمان و دکوراسیون نیز در مراسم گشایش این نمایشگاه گفت: این نمایشگاه تا جمعه دهم آبان ماه از ساعت 10 تا 20 پذیرای علاقه مندان خواهد بود .

وی با اشاره به اهداف بر پایی این نمایشگاه در سال حماسه سیاسی و اقتصادی تصریح کرد: این نمایشگاه با شرایط و امکاناتی بسیار مناسب با هدف ارتقای توان تولید کنندگان داخلی و امکان رقابت با محصولات وارداتی با حضور نام های برتر این حوزه برگزار می‌شود .

سمیع زاده همچنین ادامه داد: همزمان با برگزاری این نمایشگاه از روز شنبه تا سه شنبه هفتم آبان ماه سمینارهای آموزشی رایگان در زمینه های مرتبط با عنوان نمایشگاه در حوزه هایی همچون هم افزایی فرم و عملکرد در طراحی روشنایی ها، طراحی داخلی و دکوراسیون هتل ها، اصول و استانداردها در طراحی آشپزخانه، شیوه های افزایش فروش و موارد مشابه برگزار می‌شود .

به گفته وی طی روزهای پنجشنبه و جمعه هشتم و نهم آبان ماه نیز مسابقه دو روزه طراحی و ساخت روشنایی با حضور 30 تیم چهار نفره از دانشجویان طراحی صنعتی برگزار می‌شود که در نهایت هیات داوران پس از داوری تیم های برگزیده اول تا سوم را معرفی کرده و جوایز ارزشمندی به آنان تعلق می گیرد .

مدیر نمایشگاه در خصوص ویژگی های این نمایشگاه گفت: از جمله ویژگی های این نمایشگاه مشارکت کنندگان آن هستند که قابلیت فروش و تحویل اجناس در زمان مناسب، قیمت مناسب و تیراژ بالا را دارا هستند، لذا مخاطبین این نمایشگاه را طیف گسترده ای شامل هتل سازان و هتلداران، انبوه سازان،مهندسین مشاور، آرشیتکتها و نیز خانواده ها تشکیل می دهند و در همین راستا کلیه تمهیدات و پیش بینی های لازم جهت پذیرایی و ارائه خدمات شایسته به ایشان برنامه ریزی شده است .

گفتنی است علاوه بر حاضرین در سمینارها، کلیه علاقه مندان در سراسر دنیا می توانند سمینارهای موردنظر خود را از طریق سایت انجمن صنفی مبلمان و دکوراسیون به شکل زنده و مستقیم مشاهده کنند .

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>