isna-logo

مصاحبه با خبرگزاری ایسنا 3

علی‌رغم نوسان‌های موجود و زمزمه افزایش قیمت‌ها، نرخ کالاها در نمایشگاه مبلمان تغییر نمی‌کند و هم‌چنان مبلمان با تسهیلات در نظر گرفته شده عرضه می‌شود.
دبیر انجمن صنفی مبل ایران اظهار کرد: با وجود نوسانات شدید نرخ ارز که باعث بی‌ثباتی در وضعیت قیمت‌ها شده است، کالاهای عرضه‌شده در نمایشگاه مبلمان و دکوراسیون هدکس 2012 که تا روز جمعه هفته‌ جاری در بازار مبل شماره سه یافت‌آباد دایر است، نه تنها هیچ‌گونه افزایش قیمتی ندارد، بلکه خریداران می‌توانند از تخفیف 10 تا 30 درصدی نیز استفاده کنند.
رامین سمیع‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار اصناف خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، افزود: علی‌رغم نوسان‌های موجود و زمزمه افزایش قیمت‌ها، نرخ کالاها در نمایشگاه مبلمان تغییر نمی‌کند و هم‌چنان مبلمان با تسهیلات در نظر گرفته شده عرضه می‌شود.
وی با اشاره به احتمال زیاد افزایش نرخ مبلمان پس از پایان دوره‌ نمایشگاه تصریح کرد: در این نمایشگاه 100 برند برتر مبلمان ایران غرفه دارند و علاوه بر برندهای داخلی به چند برند وارداتی نیز غرفه تعلق گرفته تا فضای رقابتی حفظ شود و مردم شاهد رشد محصولات داخلی در مقایسه با کالای وارداتی باشند.
دبیر انجمن مبلمان ایران با تاکید بر این‌که در صنعت مبلمان از نظر تولید و طراحی در مبلمان به بلوغ رسیده‌ایم، اما از لحاظ نرم‌افزاری نیاز به آموزش است، گفت: در حوزه‌ فروش، ICT و نیروی انسانی نیاز به آموزش داریم، بنابراین انجمن صنفی مبلمان و دکوراسیون با همکاری دانشگاه جامع علمی کاربردی دانشکده‌ای در راستای ارتقای سطح اطلاعات دایر کرده است که بیش از هزار دانشجو دارد.
سمیع‌زاده با تاکید بر ابزار‌ رفاهی تدارک دیده شده برای بازدید‌کنندگان از نمایشگاه مبل در بازار مبل شماره سه گفت: بازار مبل شماره سه مدرن‌ترین بازار نه تنها در سطح مبلمان، بلکه در تمام حوزه‌هاست. بازدید‌کنندگان می‌توانند از شرایط رفاهی چون پارکینگ، رستوران و کافی‌شاپ مدرن، پله برقی و آسانسور و سمینارهای آموزشی که در حاشیه‌ نمایشگاه و به صورت رایگان برگزار می‌شود، استفاده کنند.
سمیع‌زاده با اشاره به برگزاری سمینارهای آموزشی در حاشیه‌ نمایشگاه مبل تاکید کرد: شرکت در سمینار‌های آموزشی نمایشگاه مبل که به صورت رایگان برگزار می‌شود، برای عموم بازدید‌کنندگان آزاد است و در پایان سمینار به شرکت‌کنندگان گواهی معتبر از سوی انجمن مبلمان و دکوراسیبون، ایراندکس و آکادمی فرامعمار داده می‌شود.
وی افزود: سمینارهای آموزشی انجمن مبلمان و دکوراسیون درباره‌ معماری داخلی، دکوراسیون منزل، چیدمان مبلمان و مسائل مربوط به مبلمان و دکوراسیون است.
دومین نمایشگاه برترین‌های مبلمان خانگی و دکوراسیون (هدکس 2012) از دهم دی‌ماه تا 16‌ماه جاری دایر است و بازدید‌کنندگان می‌توانند از ساعت هشت صبح تا 22 به بازار مبل شماره سه یافت‌آباد مراجعه کنند.
منتشر شده توسط ویوان نیوز در تاریخ ۱۳۹۰ چهارشنبه ۱۴ دی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>