mosahebe anjoman

مصاحبه انجمن صنفی مبلمان و دکوراسیون

مهندس رامین سمیع زاده دبیر جدید انجمن صنفی مبل استان تهران در این مراسم اعلام کرد:  برای هماهنگی و مدیریت، راهبری تمام بخش های این صنعت برنامه داریم و در انجام اهداف و برنامه های خود مصمم و جدی هستیم، موانع را پشت سر می گذاریم و ضمن تعامل از کلیه  امکانات در اختیارمان دراین مسیر استفاده خواهیم کرد.

انجمن صنفی مبل استان تهران علاوه بر برنامه ها و فعالیت های کوتاه مدت و میان مدت، دیدی ساختاری و استراتژیک دارد. سمیع زاده با اعلام اینکه امروز، روز حرکت های هماهنگ، هم افزار و Synergic است گفت: با شعار کلیدی “تعامل مثبت و پویا” با کلیه سازمانها و اعضای خانواده بزرگ مبلمان  و دکوراسیون و تشکل ها و نهادهای موثر در این صنعت ارتباط خواهیم داشت و سعی در همسو سازی فعالیت ها خواهیم داشت.

وی در پایان سخنرانی خود اعلام کرد:  بعد از این حضور انجمن صنفی مبل را در تمام عرصه های این صنعت بیشتر حس خواهیم کرد  و انجمن بیش از گذشته نقش آفرینی خواهد کرد.

دبیر انجمن در راستای اعلام مواضع انجمن در خصوص فعالیت های سایر تشکل های این صنعت گفت: انجمن صنفی مبل استان تهران از هرگونه حرکت اصولی و موجه که در خدمت هنر و صنعت مبلمان و دکوراسیون کشور باشد حمایت می کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>