irib-logo

مصاحبه اختصاصی دکتر سمیع زاده با خبرگزاری صداوسیما در نمایشگاه کیتکس2016

‌رامین سمیع زاده دبیر انجمن صنفی مبلمان در این نمایشگاه در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما گفت: در شرایط پسابرجام ما باید به همه ابزارهای رقابتی مجهز شویم و یکی از آن ابزارها ، دریافت گواهینامه ها و استانداردهایی است که در حوزه های مختلف وجود دارد.
وی ادامه داد: در حوزه مبلمان کودکان تمام لوازم از جمله تخت خواب و اسباب بازی به خاطر حساسیت هایی که فرزندان دارند و رعایت سلامت روحی ،‌روانی و فیزیکی بچه ها باید استانداردهای لازم در این زمینه رعایت شود.
سمیع  زاده با اشاره به اینکه بحث استاندارد محصولات کودکان اهمیت بیشتری از محصولات بزرگسالان دارد ، گفت: استانداردهایی که در سازمان ملی استاندار در نظر گرفته می شود استانداردهای کیفیتی ،‌طراحی و عوامل انسانی است که ما باید آنها را رعایت کنیم.
وی افزود: اگر بخواهیم در زمینه بین المللی حرفی برای گفتن داشته باشیم باید با ابزارهای بین المللی حرف بزنیم و در حوزه خدمات گواهینامه های بین المللی استاندارد داشته باشیم.
سمیع زاده  ادامه داد: این نمایشگاه جزء اولین نمایشگاههایی است که انجمن توانسته است از یورو 3 گواهینامه استاندارد بگیرد.
وی درباره تولید کالاهای داخلی مطابق با علم روز دنیا اظهار داشت: ما نباید مصرف کننده صرف محصولات خارجی داشته باشیم بلکه باید در این زمینه با علم روز دنیا همراه شویم و حرفی برای گفتن داشته باشیم.
دبیر انجمن صنفی مبلمان اظهار داشت: در زمینه تولیدات مبلمان خودکفا هستیم و آنچه در این حوزه کم داریم مزیتهای استانداردی است که به آن توجه نشده است.
وی خاطرنشان کرد : در حوزه مبلمان کودک به کشورهای حوزه خلیج فارس صادرات هم داریم.
نهمین نمایشگاه برترین محصولات کودک و نوجوان از امروز تا نهم بهمن در بازار مبل ایران – یافت آباد  از ساعت 10 صبح تا 8 شب پذیرای بازدید کنندگان است.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>